BiJo jako od maminky

BiJo jako od maminkyNová prodejna biopotravin v Řevnicích je v provozu už pět měsíců.

Za tu dobu si do ní našlo cestu několik tisíc zákazníků nejen z Řevnic, ale i z Dobřichovic, Zadní Třebaně, Všenor, Černošic a z dalších okolních obcí. Mnozí z nich navštěvují bioprodejnu pravidelně, což znamená, že těch, kterým záleží na svém zdraví, je stále více. Současně to vytváří další podněty pro neustálé rozšiřování nabízeného sortimentu zboží a služeb.

BIOBEDÝNKY PRO NOVÉ ZÁJEMCE
Jistým fenoménem, díky kterému vlastně bioprodejna v Řevnicích vznikla, jsou tzv. bedýnky. Tvoří je produkty certifikovaných pěstitelů biozeleniny a bioovoce. Protože na záhonech již dorostla česká biozelenina v oku lahodící zelené barvě, převažuje v nynější nabídce listová zelenina, ředkvičky, kedlubny, nová mrkev a petržel, ale postupně se k nim přidá i více plodové zeleniny, jako jsou cukety, dýně Hokkaidó a rajčata. Nyní jsme systém biobedýnek rozšířili a mohou se do něj přihlásit i další zájemci.

ČERSTVÉ PEČIVO I V SOBOTU
Kdo prodejnu BiJo jako od maminky navštívil, jistě mu neušlo, že se zde denně nabízí čerstvé biopečivo z pekárny Country Life u Berouna. Naprostou novinkou je i čerstvé pečivo v sobotu, kdy obvyklý sortiment doplnily např. vynikající celozrnné buchty, záviny a žitné dalamánky z Alrichova biopekařství v Červeném Újezdu.

BIOMASO
Mnozí zákazníci si velmi oblíbili i biomaso. V současné nabídce bioprodejny je maso jehněčí, hovězí a kuřecí, ale také bioslepice na polévku. A jak se žije zvířatům na farmách, odkud maso pochází, se můžete dočíst na webových stránkáchwww.biorevnice.cz.

KOZÍ SÝRY
Stálicí v chlazeném sortimentu jsou už pár měsíců výborné kozí produkty paní z Kozí farmy Březí. Vyrábí pro vás nejen čerstvé kozí sýry, ale také pomazánky, jogurtové mléko, syrovátku a čerstvé pasterované mléko.

BIOREPELENTY I OPALOVACÍ MLÉKO
Letošní vlhké jaro prospívá vývoji obtížného hmyzu. Proto se v nabídce objevily nově i biorepelenty vyrobené z čistě přírodních látek a biosurovin, které nedráždí pokožku. Díky bázi z kokosového oleje o ni navíc pečují. S nadcházejícím létem jistě rádi využijete také bioopalovací mléko, které bez jakýchkoliv vedlejších účinků ochrání vás a vaše děti před škodlivým UV zářením.

OCHUTNÁVKY
Téměř tradicí se staly čtvrteční a sobotní ochutnávky zcela nových anebo méně známých biopotravin, na které jste všichni srdečně zváni. Přijďte se přesvědčit, že bio není módní vlna. Bio je přirozené, znovuobjevené. Staňte se aktivními „biožravci“. Všichni, i naprostí „biozačátečníci“, jsou v prodejně BiJo jako od maminky srdečně vítáni.
Ráda vám poradím, jak méně známé biopotraviny využít doma v kuchyni.

Monika Kopecká
ul. Komenského 1100, Řevnice, tel.: 773 671 973, e-mail: info@biorevnice.cz
www.biorevnice.czwww.bijojakoodmaminky.cz;www.bien-fait.estranky.cz