Anglická školička KRYŠTOF z Černošic

Anglická školička KRYŠTOF z ČernošicKRYŠTOF anglická školička pro děti od 2,5-7 let; KRYŠTOF CLUB JUNIOR pro školáky 6 – 18 let.

Chcete, aby vaše dítě navštívilo Austrálii, osvobodilo princeznu, nebo peklo chléb? S námi to jde i v angličtině. Nevěříte?

Naší filozofií jsou příběhy a objevování. Děti – námořníci poplují světem – anglickým jazykem. Zkušení kapitáni – rodilí mluvčí je tak naučí tento svět poznávat. Děti si jej osahají, prožijí i ochutnají. Uplynulé únorové cestování světem „The World Is Our Oyster“ je tak zavedlo za kokkaburrou, poodhalilo tajemství čínské kuchyně, společně jsme si vyzkoušeli hru na didgeridoo a upekli bavorské preclíky. V březnu se ale již zvolna přeneseme do mystického světa pohádek „Magic Kingdom“, zapojíme také rodiče do oblíbeného projektu „Reading with Parents“.

V krásné přírodě u Chotěboře bude v květnu cyklistika jednou z aktivit na oblíbeném Spring Campu.

Na červenec jsme připravili SUMMER CAMP – LETNÍ TÁBOR V ANGLIČTINĚ v Černošicích a ve Špindlerově Mlýně pro děti od 4–12 let. Tábor je otevřený i pro děti, které nenavštěvují školičku KRYŠTOF či KRYŠTOF JUNIOR.

Dovolte nám pozvat všechny kamarády a příznivce, ale i ty, co „pátrají“ po vlídné školce pro své dítě do Kryštofa na OPEN DAY.

Koná se 26. března 2010 od 11 do 18 hodin na adrese Sadová 61, Černošice.

Informovat se nejen o aktivitách pro děti, ale i pro dospělé můžete na www.klckrystof.cz.

Vydej se s námi na výlet kolem světa. Naše cesta je náš cíl!