Akce Náruče v prosinci

narucVe čtvrtek 12.prosince od 19h u nás můžete shlédnout autorský dokument Izraelská zamyšlení od režiséra Doc. PhDr.Otto Brabce Csc.

Společně s ním projdete cestou Via Dolorosa,hroby Ježíše, Lazara i Davida,Sinaj- Mojžíš a turisté,Betlém a Nazaret, Jordán, Kafarnaum,Jeruzalém, Yad Vashem, obranu národa, zeď nářků, Bar micva, Galilejské moře a další zajímavá místa této posvátné země, nad jejichž snímky můžete s autorem diskutovat.

Budeme rádi, když nás 14.prosince navštívíte ve sklepení Dobřichovického zámku na Vánočních trzích a zkusíte si s námi upéci vlastnoručně vánočku, nebo si zakoupíte některý z našich výrobků, nebo cukroví z naší pekárny v Dobřichovickém stacionáři.

Na Štědrý den 24.12. ve 13h Vás chceme tradičně pozvat na malé setkání před Modrým domečkem a společnému zpěvu Rybovy mše Vánoční s panem dirigentem Lukášem Prchalem.

Otevírací doba kavárny MD:  Út – So: 9 h – 19 h, Ne: 10 h – 17 h

Upozorňujeme Vás, že v době Vánočních prázdnin bude kavárna uzavřena od 23.12.2013 až do 5.ledna 2014. Kavárnu otevřeme až  6.ledna 2014.

Děkujeme Vám všem, za Vaši podporu ať už finančními dary, nebo dobrovolnou činností a přejeme Vám všem pohodové Vánoce plné klidu a lásky.V Novém roce hodně zdraví a radosti J.Více o nás na www.os-naruc.cz.

Za OS Náruč

Šárka Hašková