Akce: Internet Optimal za 165,- měsíčně

Akce Internet Optimal za 165,- měsíčněVyužijte limitovanou akci a objednejte si vyšší tarif za bezkonkurenční cenu.

Dnes byl spuštěn regionální slevový portál Červenámyš.cz. V rámci speciální akce na tomto portálu nabízí DOBNET, o. s., připojení k internetu na šest měsíců za 990 Kč včetně DPH.

Akci lze využít pouze v síti 5.5G za podmínky současného nákupu přijímacího zařízení a instalace přímo od poskytovatele připojení a po zaplacení částky 990 Kč jednorázově. Smlouva je uzavírána na jeden rok, po uplynutí šesti měsíců je nutné platit minimálně tarif InternetDOBNET home za cenu 330 Kč.

Prvních šest měsíců zákazník využije maximální rychlost 6 Mbps, což odpovídá tarifu Internet DOBNET Optimal za cenu 390 Kč. Celková sleva za půl roku připojení dosáhne tedy 58% oproti běžné ceně, rozpočítáním na měsíce přijde připojení na pouhých 165 Kč měsíčně.

V případě zájmu o tuto speciální akci je nutné navštívit regionální slevový portál na adrese www.cervenamys.cz a nabídku potvrdit. Následně je třeba zaplatit akční cenu, a to převodem nebo v informační kanceláři DOBNET, Palackého 27, v Dobřichovicích. V kanceláři je možné vybrat mezi platbou v hotovosti nebo platební kartou.

(mn)