Aut ve Všenorech ubylo, přestupky pokračují

Foto: archiv obce

VŠENORY – Všenorům se dopravně ulevilo, ale provoz zde je stále vysoký. Při uzavírkách v Dobřichovicích kvůli opravě Pražské ulice projíždělo Všenory oběma směry až 3,5 tisíce aut denně.

Jak obec dále informovala, po uzavření mostu v Jílovišti, kde mají ve výstavbě nový, napočítala na silnicích zhruba 2 tisíce vozidel za den. Včetně jízd místních kvůli práci, nákupům a podobně.

Zároveň upozornila na prohřešky, které se nedaří odbourat, jako jsou vjezd do jednosměrky od Všenor směr Klínec či překročení tonáže nákladních vozidel. Zprávy o nich pravidelně putují na policii.