Zpátky do bílého. Radotín jde do boje o finále

Úvodní kolo play off radotínští basketbalisté zvládli, nyní je čeká semifinále. V něm si o nadcházejícím víkendu zahrají proti Rokycanům a znovu budou spoléhat na podporu diváků.

Vlci, kteří skončili v tabulce základní části šestí, si na úvod vyřazovací části poradili s favorizovaným Benešovem a zajistili si tak postup mezi čtveřici nejlepších druholigových celků.

V boji o finále si to rozdají s vítězem základní části SKB Rokycany, který každoročně atakuje nejvyšší příčky. V letošní sezoně na sebe oba týmy narazily dvakrát, každý si připsal po jedné výhře, když uspěl na vlastní palubovce.

Semifinálová série se opět hraje systémem na dvě utkání, v nichž se sčítá skóre. Úvodní duel se odehraje tuto sobotu 14. dubna od 19.45 v černošické hale Věry Čáslavské, hned následující den je od 11.30 na programu odveta na půdě Rokycan, kde se rozhodne o postupujícím do finále.

Domácí duel s Benešovem doprovázela výtečná atmosféra, stejné podmínky chtějí zástupci klubu pro hráče vytvořit i pro semifinálový souboj s Rokycany. Všechny příznivce, kteří se na zápas chystají, proto vyzývají, aby dorazili v bílém svršku. Stejnou barvu budou mít i dresy domácího celku a bude tak vytvořeno to pravé domácí prostředí.

Připraven bude i tradiční doprovodný program. Hala se pro diváky otevře v 19 hodin.

(ph)