Webináře poradí učitelům, jak hodnotit a vzdělávat

Ilustrační foto: ICP online

BEROUNSKO – Do on-line prostoru se přesunuly semináře, které se pro učitele z Berounska konají v rámci Místního akčního plánu vzdělávání. Na březen jsou připraveny hned čtyři.

Pro učitele ze základních škol je určený webinář zaměřený na hodnocení žáků a jejich školních výkonů, který povede loňský vítěz soutěže Global Teacher Prize Czech Republic, držitel ceny pro inspirativní pedagogy Alexis Katakalidis. Webinář nazvaný Hodnocení žáků a jejich motivace ve vzdělávacím procesu se koná v úterý 9. března od 14 do 16.45 hodin.

Pro učitele z mateřinek je připraven třídenní kurz nazvaný Prevence vadného držení těla, koná se 22. a 23. března.

Další online akce seznámí pedagogy s různorodými typy her, které se hodí pro výuku cizích jazyků v online hodinách. Webinář se uskuteční v pondělí 8. března s lektorkou PhDr. Petrou Vallin.

Poslední březnový workshop poradí učitelům z mateřinek, jak příběhem zaujmout malé posluchače. Koná se ve středu 10. března a následně v úterý 30. března, pokaždé v čase od 16 do 18 hodin. Povede ho Markéta Holá ze spolku Storytelling. Podrobnosti o seminářích včetně přihlášek najdete na mapberoun.cz.

(red)