Vysvědčení děti často dostanou 26. června

Ilustrační foto: archiv

DOLNÍ POBEROUNÍ – Většina škol v dolním Poberouní se nakonec uzavře už v pátek 26. června. Vedení škol o tom informuje na webových stránkách. Děti tak dostanou pár dnů prázdnin navíc.

Konec školního roku v pátek ohlásila například řevnická základní škola, ve dnech 29. a 30. 6. vyhlásil ředitel ředitelského volno. Fungovat bude pouze družina, a to pro předem přihlášené žáky z prvních až třetích tříd. Ředitelské volno 29. a 30. 6. má na svém webu i ZŠ Dobřichovice.

Také v Černošicích se vysvědčení rozdá 26. 6. V případě pěkného počasí se žáci prvního stupně sejdnou v 8.00 na určeném místě venku v okolí školy. V případě deštivého počasí vysvědčení dostanou ve škole v učebně dané třídy, a to ve dvou skupinách po maximálně 15 žácích a ve dvou časech: 8.00 a 8.30 dle pokynů třídní učitelky.

Jinak tomu nebude ani v ZŠ F. J. Řezáče v Litni. Na vysvědčení se chlapci a děvčata mohou těšit v pátek v 8 hodin. O hodinu později se uskuteční slavnostní rozloučení s žáky 9. ročníku. Ve dnech 29. 6. a 30. 6. je ředitelské volno.

(pan)