Vyrazte na cyklistický den pro celou rodinu

Foto: archiv pořadatele

V Radotíně se již tuto neděli 10. září od 10 do 17 h uskuteční druhý Cykloden. Akce pro celé rodiny opět nabídne bohatý program, jehož vrcholem budou společné vyjížďky na připravených trasách.

Akce je vhodná pro cyklisty libovolného věku i výkonnostní úrovně.

Na výběr máte ze tří typů vyjížděk. Všechny trasy vedou krásnou krajinou kolem Berounky, tempo jízdy bude přizpůsobeno účastníkům.

Terénní vyjížďka je určená pro horská kola, na výběr jsou trasy dlouhé 30 nebo 50 kilometrů. Silniční vede po silnicích, proto je nutností silniční kolo, i v tomto případě si můžete vybrat ze dvou tras – 50 nebo 80 kilometrů.

Pro rodiny i s menšími dětmi je připravena rodinná vyjížďka dlouhá 11 kilometrů. Trasa vede od parkoviště Ski a Bike Centra Radotín podél řeky až do Černošic, poté přes lávku a opět podél vody zpět do Radotína. Na tamním dopravním hřišti si děti mohou procvičit dopravní značení.

Start všech vyjížděk je z parkoviště nedaleko prodejny Ski a Bike Centra v Topasové ulici. Pokud se chcete některé z vyjížděk zúčastni, je třeba se předem přihlásit vyplněním registračního formuláře zde.

(ph)