VIDEO: Slavnosti Morany přinesly rovnou léto

Letošní 1. duben naštěstí nebyl ve znamení aprílového počasí. Naopak příroda nám nadělila skoro plné léto. A tak si účastníci Slavností Moran užili nejen slunce, ale i potěchy ducha a těla.

Zima se nám krásně společně zaháněla, vybírala se ta nejkrásnější z Moran. O dění kolem Slavností jsme informovali už v článku Slavnosti Morany: Putovní pohár se stěhuje do Řevnic, kde se dočtete, která z dvaceti krasavic symbolizujících zimu vyhrála.

Nyní se můžete s DOBNET TV přenést na akci a od Ludmily Chroustové, vedoucí dětského souboru Klíček, se dozvědět například o tom, proč jsou pro děti důležité tradice. Nesmíme zapomenout ani na rozhovory s organizátory, kteří nás zasvětili do tajů kolem přípravy akce. Jedním z těch hlavních organizátorů byl letos kromě Balónklubu Karlštejn i DOBNET, z.s, který odvedl velký kus práce.

Video tentokrát natáčel štáb ve složení: kameraman Petr Janda, děti z Umělecké školy filmové Řevnice pod dozorem lektora Petra Prchala a Miroslava Lešovského, střihač Zdeno Šála, redaktorka a moderátorka Lucie Macášková Hejbalová.

/hej/