VIDEO: Gymnastický kemp v Jojo Gymu se vydařil

Poslední březnový víkend byl v Jojo Gymu zasvěcen gymnastice, kterou v České republice milují hlavně děti. Právě ony přijely do Dobřichovic se svými trenéry na velký gymnastický kemp.

Chlapci a děvčata mezi 6 a 11 lety a jejich oddíloví trenéři z celé České republiky se sešli v hale, aby se společně učili novým tréninkovým metodám a postupům pod vedením zkušených trenérů, pedagogů a gymnastů. Celkem se na Gymnastickém kempu sešlo 40 dětí a 16 trenérů z Prahy a okolí, z Plzeňska, Ústí nad Orlicí nebo Ostravy.

Děti i trenéři sbírali vědomosti a dovednosti od osobností, kterými byli Miroslav Zítko, gymnasta, trenér, pedagog, metodik, autor odborných publikací a sekretář České asociace sportu pro všechny. Nechyběla ani Renáta Řehořová, pedagožka, trenérka, metodička a mezinárodní rozhodčí. Účastníci se mohli přiučit také od Kristýny Pálešové, gymnastky, trenérky, naší bývalé reprezentantky a zatím poslední účastnice Olympijských her v ženské sportovní gymnastice.

Prostřednictvím Dobnet TV se můžete přenést do sportovní a pohodové atmosféry, která vládla v JojoGymu a dozvědět se třeba, jestli je gymnastika vhodná pro každého.

(vs, hej, mnm)