Věra Martinová znovu zazpívá na Portě!

Foto: archiv Porty

ŘEVNICE – Známá zpěvačka se letos opět představí na Portě v Řevnicích. Tento legendární festival folk a country se ve zdejším Lesním divadle koná od 16. do 18. července.

Věra Martinová se na Portě objeví již po několikáté a pro své příznivce má opět připravený atraktivní repertoár a krásné písničky i ze svého nového alba Meritum. Věra je stálicí na naší country scéně, a tak návštěvníky Porty určitě čeká velmi příjemný zážitek.

Dalšími neméně zajímavými hosty Porty letos budou také Asonance, Jak je neznáte, Roman Horký a Kamelot, Jiří Dědeček, COP, Lokálka, Větrno, Aleš Petržela (vítěz Porty 2017), Faux Pase Fonet, Robert Křesťan, Žamboši, Epydemye, Zelenáči a hosté (Petr Kocman, Radek Tomášek, Aleš Maudr). Kromě nich diváci uslyší také soutěžící kapely, které se budou ucházet o sošku Porty. Informace o Portě a muzice najdete na eportyr.cz a na porta-festival.cz.

Vstupenky je možné výhodně objednat na telefonu 608 550 847 nebo na webu Porty. Hlavním partnerem Porty je SAI – Svaz autorů a interpretů a Country rádio.