Úderem půlnoci ze 150 na 500

Svatojakubská noc byla letos skutečně magická – zvlášť pro zákazníky připojené ke kabelovému internetu DOBNET. Úderem půlnoci na 1. května se jim totiž rapidně zrychlil. Například špičkový tarif Sokol ze 150 na 500 Mbps. Půl giga za vteřinu, to už je nálož, nemyslíte? 

Součástí májového kouzla je i fakt, že násobné zvýšení rychlosti se nijak nepromítlo do ceny služby. Zrychlené tarify stále stojí, kolik stály, a není to žádný trik. „Nepočítáme v dohledné době se zvyšováním cen, a už vůbec ne v souvislosti s květnovou akcelerací,“ potvrzuje Jaroslav Pekárek ze zákaznické podpory DOBNETu.

Zrychlení každého ze čtyř tarifů je různé a pohybuje se od 1,9násobku do 3,5násobku původní rychlosti. Skokový nárůst rychlosti při zachování ceny tak skokově zlepšil i hodnotu služby, která teď v regionu prakticky nemá konkurenci.

Co dělat s tak rychlým internetem, si snadno domyslíte sami. Zejména rodiny patrně ocení zvýšení kapacity připojení, které nově utáhne víc současně puštěných filmů, videohovorů nebo studentských a home office pracovišť.

Pokud bydlíte v domech s kabelovými rozvody DOBNET a je vám líto, že váš vlastní internet tak rychle neběhá, není nic snazšího než přejít k DOBNETu.

Neváhejte, zavolejte na zákaznickou linku DOBNET 277 001 111 nebo napište na info@dobnet.cz. Můžeme vás připojit do druhého dne. Bude to jízda.