Srovnávací reklama

Srovnávací reklamaDříve než jako zákazníci učiníme nějaký nákup nebo důležitější rozhodnutí, srovnáváme.

Děláme to někdy vědomě, jindy naprosto automaticky. Dělají to i prodejci, aby měli představu o tom, jak si stojí v nabídce v porovnání se svými konkurenty. Až donedávna si ale všechna svá srovnání museli nechávat pro sebe. Svým klientům a zájemcům se nemohli pochlubit, protože srovnávací reklama byla zakázaná. To se ale naštěstí změnilo.

I my, když vám nabízíme naše služby, sledujeme ostatní poskytovatele. Podobně jako vy, když vybíráte, ke komu se připojit.  Rozhodli jsme se, že vám všem, kteří uvažujete o novém připojení k internetu, ulehčíme situaci. Vzali jsme náš nejpoužívanější tarif Home, našli odpovídající produkty u konkurence a spočítali náklady na připojení. Výsledky našeho srovnání najdete na poslední straně aktuálního čísla DOBNET Zpravodaje. Rovnou vám ale mohu říci to, co už víme a co se dozvíte i vy: Ano, jsme opravdu nejvýhodnější. Na trhu není lepší nabídka než ta naše.

Když už jsme u toho srovnávání, víte o tom, že často volající organizace v regionu, jako jsou školy, lékaři, obecní úřady, postupně přecházejí s pevnými telefonními linkami k nám? A víte, že pokud si na svém připojení k internetu zřídíte telefonní přípojku DOBNET Pevná linka, budete jim volat zdarma? A víte, že měsíční paušál budete mít také zdarma? Za kolik nyní voláte v rámci regionu? A za kolik byste mohli volat mimo něj? S tímto srovnáním vám rádi pomůžeme v naší informační kanceláři.

Jaroslav Mareš, tajemník sdružení DOBNET, o. s.