Sportovci potřebují skatepark. Pomůžete získat peníze v kampani Hithit?

Foto: archiv klubu

DOBŘICHOVICE – Parta mladých kluků z Dobřichovic, kteří milují skejt a chtějí ho učit další děti, založila kampaň na portálu Hithit. Díky vybraným penězům chtějí dostavět vnitřní skatepark pro výuku dětí a mládeže. Pomůžete mladým sportovcům splnit jejich sen?

Kampaň na Hithit organizuje předseda skateboardového klubu Dobtown SB z. s. Tadeáš Červenka. „Jsme skejtová škola, která vznikla na jaře 2021, kdy už byl covid v plném proudu a děti byly většinu času zavřené doma. Skateboarding byl naším koníčkem a vášní už dlouho, tak jsme se ho rozhodli začít šířit. Celé to začalo tím, když jsem začal učit pár dětí týdně na cyklostezce. Děti to bavilo, rodiče i my jsme byli nadšení a zkrátka to dávalo celé smysl – tak jsme se do toho rozhodli jít naplno,“ popisuje začátky výuky skejtu v Dobřichovicích Tadeáš Červenka.

Podle něj je problém v tom, že jakmile naprší, nasněží nebo je zkrátka zima, tak se venku bohužel nedá jezdit. „Chtěli jsme zajistit možnost učit děti na skejtu po celý rok, což vedlo k rozhodnutí si postavit vlastní krytý skatepark. Děti to baví, rodiče jsou nadšení a rádi bychom toto provozovali po celý rok bez přerušení provozu přes zimu. Prosíme o pomoc s naším projektem!“

Do konce kampaně na Hithit zbývá necelý měsíc, najdete ji TADY.

Přispějete mladým sportovcům? Každá koruna pomůže!

Kluci natočili o skejtu zajímavý klip: