S komedií TIK TIK nabídnou herci i sklenku šampaňského

Všenory – Bravurně napsanou  komedii vyvolávající smích, ale i dojetí, nabízí představení Všenorské divadelní společnosti nazvané TIK TIK, které uvede 11. února v Kulturním domě ve Všenorech. V ceně vstupenky je také sklenka šampaňského, s níž si soubor s diváky před představením připije na počest nového prezidenta.

Vstupenky na neobvykle zábavnou hru plnou drsného humoru i obyčejné lidskosti, která začíná v 19 hodin, je možné si rezervovat ve všenorské knihovně, či na telefonu 730 899 881. Stojí 190 korun. Soubor představení hraje také v neděli 12.2. v pražském divadle Semafor, na něj jsou však již nyní lístky vyprodány.

O čem hra je?

V čekárně psychiatra se setkávají tři ženy a tři muži různého věku, zaměstnání a osudu. Spojuje je stejný problém, trpí obsedantní neurózou. Postarší vydavatel chrlí v nevhodnou dobu sprostá slova, taxikář vše proměňuje v čísla, pohledná žena má panickou hrůzu z bakterií a jiná pohledná žena je posedlá kontrolou nad vším. Mladý muž nesmí vstoupit na čáru a mladá dívka opakuje koncové věty. Všichni věří v pomoc světoznámého odborníka, u kterého se museli objednat dlouho dopředu. Jenže ten stále nepřichází, a proto si krátí čas skupinovou terapií. Najdou odvahu své obsese překonat? Podaří se jim navázat přátelství? Anebo dokonce najít lásku?

Komedie TIK TIK od Laurenta Baffieho získala brzy po premiéře i mezinárodní úspěch, má za sebou přes dva tisíce představení. Hra TIK TIK není klasická komedie na jaké jsme zvyklí u francouzských autorů.  Nejde ani o klasické vztahové zápletky, ale spíše o obyčejnou lidskost. Je to originální, vtipná i hrubší hra, která diváky nejen pobaví, ale vede k zamyšlení, Vždyť nějakou „poruchu“ má každý z nás.

Laurent Baffie (nar. 18.4.1958) je francouzský rozhlasový a televizní moderátor, komik, spisovatel, producent, dramatik, divadelní a filmový režisér, herec i aktér one-man show.