Rodinný festival Hravě a zdravě obrazem

Foto: Petra Stehlíková

Druhou zářijovou sobotu se Řevnice počtvrté staly dějištěm oblíbeného a v okolí vyhlášeného rodinného festivalu Hravě a zdravě. Pojďme si ho připomenout pár slovy a zejména FOTOgalerií.

Letošní ročník se lehce opřel o téma Latinské Ameriky. Zazněla hudba z této překrásné části světa, proběhly workshopy a byly k dispozici stánky s typickými suvenýry i pokrmy.

Pochutnali si ale také příznivci evropských a českých dobrot. Stejně jako v minulých letech celé náměstí zaplnily stánky prodejců různého sortimentu, gastronomických dobrot, lokálních i přespolních producentů a výrobců. Stálicí programu zůstala také rodinná hra, která zájemce provedla po různých řevnických stanovištích. Akci moderovala řevnická rodačka Ema Klementová.

Akci uspořádal spolek Náruč, který v Řevnicích na náměstí provozuje kavárnu Modrý domeček a v Dobřichovicích Centrum sociální rehabilitace společně s rodinným centrem Leťánek. Festival se konal pod záštitou a za podpory města Řevnice. Bylo krásné počasí, které si můžete vychutnat také ve FOTOgalerii Petry Stehlíkové.

(mh)