Řevnická národní házená čtvrtá v lize

Řevnická národní házená čtvrtá v lizeZe začátku jsme však tahali za kratší konec provazu.

V neděli 26. 5. 2013 jsme sehráli s Ejpovicemi zápas o čtvrtou příčku tabulky, kterou máme pronajatou již poslední čtyři kola. Na Ejpovice se poslední dobou náš útok nechytá, přemýšlivá obrana však dává zabrat všem družstvům II. ligy. Na druhé straně ejpovický útok patří k těm méně produktivním a stojí na vysokém střelci, kterému se střídavě daří překonávat obrany soupeřů.

NH Řevnice – TJ Ejpovice  12:11 (6:6)

Do boje o body promluvil i vytrvalý jemný deštík, jenž smáčel povrch hřiště i míče a tak žádná střelecká šance nebyla stoprocentní. Ejpovice se ujaly vedení a vytvořily si dvoubrankový náskok, nám se nedařilo proměňovat šance ze hry a navíc jsme nedokázali několikrát těžce vybojovaný míč z obrany donést do útoku. Pomohli jsme si však proměněnými trestnými hody a jedním pokutovým a v poslední minutě poločasu jsme srovnali stav. Ve druhém poločase jsme se ujali vedení na 8:7, pak znovu otočili hosté na 8:9, znovu jsme se dostali do vedení na 11:10. Minutu a půl před koncem Ejpovice dorovnaly, my jsme 40 sekund nato zvýšili. Naše obrana už ejpovickým nedovolila na brankáře Zeleného kvalitně vystřelit a mohli jsme se radovat z uhájení pozice v tabulce po velice těžkém zápase.