Rebels O.K. zabojují o medaile

Foto: archiv klubu

Skokanky od Berounky vyrážejí po dlouhé pauze 18. září na mistrovství České republiky v rope skippingu. Po letní přípravě věří, že budou opět stát na stupních vítězů.

Celotýmové soustředění se letos tradičně uskutečnilo poslední týden v srpnu. Rebels O.K. zlepšovaly kondici během, prací v týmech, tréninkem, tancem, masážemi či beach volejbalem. Skokanky tak navázaly na společnou přípravu v tělocvičně, která začala až v červenci na velmi oblíbeném Open Rebelstyle kempu v hale Věry Čáslavské. Do té doby trénovaly po rozvolnění všude, kde se dalo. „Velký dík patří všem, kteří nám v těžké době pomáhali. Ať už to bylo město Karlík nebo TJ Sokol Vonoklasy, všichni se snažili dětem zpříjemnit tréninky, které probíhaly za každého počasí na území našich obcí,“ uvedla trenérka Olga Kepková.

Po kempu dětí v Černošicích nastoupil čas trenérů, ti ladili kondici v Rakousku. Další jízda směřovala do Bratislavy za malými dětmi z Fun Skippers, jež přijedou 7. listopadu na Rebelstyle Competition do černošické haly. Pokud byste si přáli malou ochutnávku švihadel už nyní, dorazte 5. září v 15 h do Karlíka na dětský den. O den později začíná nábor do týmu. Stačí napsat na e-mail olga.kepkova@seznam.cz.