Přijďte si zacvičit do Sokolovny Řevnice

sokol revnicePod vedením Hanky Hříbalové se společně naučíme Čchisung dance = Harmonizační cvičení sestavené z různých energetických cvičení (např. čchi kung, jóga, wyda …), s prvky orientálního tance, sestavené do jednoduchých sestav – tanečků.

Pět sestav každá na procvičení akupunkturních drah jednoho z pěti elementů, dle tradiční čínské medicíny. Země, kovu, vody, dřeva a ohně. Cílem cvičení je uvolnit svalové napětí v těle, a zejména v kloubech a rozproudit energii čchi na těchto drahách v našem těle. Opakováním nacvičené sestavy se můžeme stále více a více soustředit na její provedení a větší uvolnění, můžeme si je více užívat a naučíme se vnímat vlastní tělo.

Pilates = Pilates je metoda tělesného cvičení, která byla vyvinuta a propracována na začátku 20. století Josephem Pilatesem v Německu. Pilates zpevňuje zádové, břišní a hýžďové svalstvo, rozvíjí sílu,ohebnost, rovnováhu, koordinaci a dýchání. Tím, že metoda klade důraz na zpevnění hlubokých břišních svalů jako opory pro páteř, je páteř méně namáhána. Veškerý pohyb zde vychází ze stabilního středu – tzv. Powerhouse (centrum síly) do všech periferních částí těla. Pomáhá nám ke správnému držení těla.
KAŽDÉ PONDĚLÍ OD 15,30 DO 16,30 HODIN:
pro slečny od 10 do 99 let
cena za kurz: permanentka 14 lekcí – 840 Kč (60 Kč/1 lekci) děti
14 lekcí -1 120 Kč (80 Kč/ 1 lekce) dospělí
Hlídání dětí 40 Kč (sourozenecká sleva)
ČTVRTEČNÍ KURZY OD 10,15 DO 11,15 HODIN:
cena za kurz permanentka 10 lekcí – 800 Kč (80 Kč/1 lekce)
Hlídání dětí 40 Kč (sourozenecká sleva)
Jednotlivé vstupné:
cvičení s hlídáním 1 dítěte, cena lekci: 120 Kč
cvičení bez hlídání, cena lekce: 100 Kč
Vzhledem k přizpůsobivosti této metody je určena mladým i starým,
fyzicky aktivním a méně aktivním jedincům.

Pilates je vhodný především pro lidi, kteří vedou sedavý způsob života. Mezi nejvýraznější představitelé jsou lidé, kteří sázet na místech, jako je online casinos austria. Pilates pomůže přivést sval do normálního stavu a rozptýlit stagnující krev.