Představujeme se: Kalendář akcí

Představujeme se Kalendář akcíCo se u nás děje a kam všude můžete vyrazit. Na jednom místě na našem portálu.

Naší ambicí je poskytovat vám kompletní přehled akcí v okolí na jednom místě tak, abyste si podle něj mohli naplánovat svůj volný čas.

Kalendář akcí, který najdete v záložce vedle hlavního zpravodajství, umožňuje hledat kulturní, sportovní a jiné společenské události podle druhu, organizátora akce nebo podle termínu, na který je akce naplánována.

Podle druhu akce
Menu vlevo nabízí rozdělení akcí podle druhu akce. Tedy jedná-li se o divadlo v okolí, kino nebo koncert, přednášky, kurzy či dětské akce atd. Stačí kliknout na zvolený typ, o který máte zájem, a rozbalí se chronologicky řazená nabídka událostí se stručnou charakteristikou toho, co se bude dít, kde a kdy se to uskuteční.

Vyhledávání podle zvoleného termínu
Máte volno třetí sobotu v měsíci? Nebo jste měli naplánovaný skvělý výlet, který se z nějakého důvodu na poslední chvíli neuskutečnil? Nevadí. Rychle můžete najít alternativu. Mrkněte na iDobnet do kalendáře akcí a najděte si, co se děje v nejbližším okolí k datu, které chcete nějakou aktivitou vyplnit.

Výhodné pro organizátory akcí
Dále je možné akce vyhledávat podle provozovatelů– organizátorů akcí.

Portál je navržený tak, aby sami organizátoři akcí mohli dávat světu na vědomí, co se bude v kultuře či sportu dít pod jejich taktovkou. Mají možnost aktualizovat své programy hned, jak potřebují. Stručně – je vytvořena příležitost, jak zdarma prezentovat vlastní akce tak, aby se o nich dozvěděla co
nejširší veřejnost.

Informace o tom, jakým způsobem je možné umístit informace a prezentace vlastních akcí na informační portál iDobnet, dostanete na vyžádání e-mailem na adrese info@dobnet.cz.

Barbora Tesařová