Pojďte za vánoční pohádkou s osmi příběhy

ČERNOŠICE – Krásný příběh plný tajemství, přátelství, šťastných konců a setkání se odehrává v Černošicích a blízkém okolí. Akce začala 10. prosince a potrvá až do konce ledna.

Osm pohádkových příběhů, osm dobrodružných výprav pro celou rodinu. Na každém konci jedné kapitoly příběhu vás bude čekat kouzelná odměna. „Příběhy na sebe navazují, každý příběh a trasa budou na svém místě 14 dní, aby si je všichni stihli projít. Trasy se budou lišit a nebudou se křížit. Budou vhodné i pro kočárky a malé dětičky, avšak každá věková kategorie si najde to své,“ zve organizátorka Margaret ze spolku Pomoc od srdce, z. s.

Plán hry a všechny informace jsou na facebooku, na webu pomocodsrdce.com, vyzvednout si je můžete také v obchůdku Beruška nebo Srdcem v kuchyni v Černošicích. Vstupné je dobrovolné, můžete přispět v obchůdcích do kasičky nebo na transparentní účet spolku Pomoc od Srdce, z. s. 6023680309/0800. Výtěžek bude použit na další aktivity spolku a pomoc onkologicky a jinak vážně nemocným samoživitelům a jejich dětem v dolním Poberouní a seniorům v nouzi.