Plesat se bude po dlouhé kovidové pauze v Berouně i Zadní Třebani

Notičky chystají ples Foto: Vladislav Skala

BEROUN, ZADNÍ TŘEBAŇ – Tradiční plesy, které se vždy konaly zkraje roku a v minulých letech byly zrušeny kvůli pandemii, se letos nakonec uskuteční. Organizátoři je ale posunuli na duben. Plesat se bude třeba v Berouně nebo v Zadní Třebani.

Dětská lidová muzika Notičky z Řevnic pořádá svůj Hudební ples v sobotu 2. dubna, a to po dvouleté pauze způsobené pandemií kovidu. Akce se uskuteční od 19 hodin ve Společenském domě v Zadní Třebani, kde budou k tanci i poslechu hrát Notičky a osvědčená kapela IdealBAND z Rakovníka. Ples nabídne již tradiční dvě překvapení v podání dětské muziky, jakož i tombolu a půlnoční slosování vstupenek o ceny. Vstupenky na ples lze zakoupit na mailové adrese lenka.noticky@seznam.cz nebo na telefonu 603 245 784.

Tradiční berounský Městský bál se uskuteční 9. dubna od 20 hodin v Kulturním domě Plzeňka. Vstupenky zakoupíte v infocentru Beroun a na www.webticket.cz. K poslechu a tanci bude hrát Moondance Orchestra v čele s Martinem Kumžákem, který je nyní známý především z pořadu Stardance. Chybět nebude ani tombola a doprovodný program.

(pan)