Ping-Pong v Zadní Třebani s 33 hráči

Ping-Pong v Zadní Třebani s 33 hráčiV sobotu 17. prosince 2011 se konal v Zadní Třebani již 6. ročník dětského vánočního turnaje Junior Ping-pong Open 2011.

Zúčastnilo se ho 33 hráčů: 8 juniorek, 14 juniorů mladších a 11 juniorů starších. Dorazili aktéři z Řevnic, Letů, Dobřichovic, Litně, Ořechu, Karlštejna, Mořiny, Mníšku pod Brdy i Prahy. Zadotřebaňských bylo letos 15.

Letošní ročník připravil několik milých překvapení. Soutěžilo 8 velmi šikovných dívek-juniorek a ohromila vysoká účast převážně talentovaných juniorů mladších. Největší hvězdou či snad i objevem roku 2011 se stal nejmladší hráč šestiletý Pepa Blecha ze Zadní Třebaně, kterého porazil až v osmifinále pozdější vítěz celé kategorie Tonda Štěpánek.

V kategorii mladších juniorek se na 1. až 2. místě umístily Eliška Exnerová ze Zadní Třebaně a Veronika Drechslerová z Řevnic, na třetím místě skončila Marie Paličková ze Zadní Třebaně. V kategorii starších juniorek získala první místo Edita Schejbalová z Mníšku pod Brdy, druhé vybojovala Lenka Tallerová také z Mníššku pod Brdy a třetí Kateřina Mojžíšová ze Zadní Třebaně.

V kategorii mladších juniorů do 12 let obsadil první místo Antonín Štěpánek z Řevnic, druhé získal Václav Veverka z Ořechu a třetí Lukáš Kliment z Litně. A v kategorii starších juniorů do 17 let byl první Vladimír Vácha z Řevnic, na druhém místě skončil Miroslav Břížďala z Karlštejna a na třetím Jan Veverka z Ořecha.

Po vyhlášení výsledků, fanfárách, rozdání medailí, diplomů i vánočních balíčků všem hráčům už zbývá jen se těšit na příští ročník v prosinci 2012.

(mn)