Nezměnili jste e-mail či telefon?

Nezměnili jste e-mail či telefonZáří bylo v DOBNETu převážně ve znamení pokračujících prací na posilování kapacity naší sítě a zvykání na prodlouženou otevírací dobu naší Informační kanceláře.

Jsme rádi, že jste prodloužení otevírací doby v úterý a ve čtvrtek přijali kladně. Jsme vám k dispozici od pondělí do čtvrtka od osmi do osmnácti hodin s polední přestávkou od dvanácti do půl jedné a v pátek od osmi do dvanácti.

Spolu s rekonstrukcí sítě bychom se vás rádi zeptali na jednu věc: Od té doby, co používáte naše připojení, a mnozí z vás jsou u nás už mnoho let, nezměnili jste náhodou e-mailovou adresu nebo telefonní číslo, které používáte? Obvykle se to pozná, pokud plánujeme rekonstrukci, která se dotkne vašeho připojení. Několik dní před plánovanými pracemi posíláme klientům, kterých se práce týká, informační e-mail. Pokud je plánovaná odstávka delší než v řádu minut, posíláme před začátkem prací informační SMS. Kdo u nás nemá aktuální telefon či e-mail, může se v takové situaci divit, co se to děje. A to je škoda.

A co plánujeme v následujících týdnech: Bude to i nadále dokrývání regionu vysílači 5.5G, ale především zvýšíme kapacitu hlavní linky tak, aby i nadále byla schopná pokrýt všechny vaše nároky i ve špičce. A zároveň mohu, když už ne prozradit, tak alespoň naznačit, že se DOBNET daleko více vydává do prostředí médií. Podařilo se nám získat dotaci na velmi zajímavý projekt, jenž potěší především děti a dospívající, které média zajímají. Podrobnosti budeme schopni prozradit už na konci roku. Už nyní mohu říci, že opravdu je na co se těšit.

Jaroslav Mareš, tajemník sdružení