Myčka Ehrle v Dobřichovicích je po celkové revizi! Přijeďte vyzkoušet rozdíl

V květnu jsou to přesně čtyři roky, co v dobřichovické myčce zavedli zbrusu novou technologii. Za uplynulé období dostala „na frak“, a tak letošní narozeniny korunoval dárek, který ocení i motoristé. Jedná se o hloubkovou revizi a výměnu všech potřebných technologických částí. Myčka je teď jako nová!

Obnovu už potřebovala jako sůl. Za dobu používání se totiž řada prvků opotřebovala. „O myčku se staráme průběžně, ale nyní byl nutný větší zásah. Vyměnili jsme všechny tlakové hadice, otočné klouby i  spojky a  instalovali nové mycí pistole. Po nějaký čas by tak voda měla téct tam, kam má,“ popisuje s  úlevou provozovatel Jiří Geissler. Zároveň oceňuje reakce lidí, kteří v  poslední době byli svědky nějakého toho nešvaru. „Moc děkuji, že tyto nedostatky většinou brali s  nadhledem a  pochopením. Vždy se snažíme reklamace a připomínky vyřešit s úsměvem a ku prospěchu zákazníků.“

Dokonalé mytí auta má své náležitosti. Aby měl váš miláček na čtyřech kolech stejnou jiskru jako vy v oku, zvolte ideální postup vylepený na myčce.

A nezapomeňte na pár rad:

  • Aktivní pěna se nanáší tryskou se zelenou hadicí. V  době, kdy se nepoužívá, klesá v hadici tlak a pěna kondenzuje zpět na vodu. Vzhledem k časovým rozestupům stříká po spuštění programu z pistole voda se šamponem místo pěny. A protože pěna nejlépe působí na suchý povrch, je lepší vodu nechat vystříknout vedle vozu a na auto nanášet až pěnu.
  • Nikdo by neměl od  myčky odjet bez programu č. 5: Vysoký lesk. Na rozdíl od  programu Oplach, kdy se používá pouze obyčejná voda, má program 5 demineralizovanou vodu s  příměsí chemie k  zajištění vysokého lesku.
    TIP: Spěcháte-li, umyjte auto práškem, a když poté chcete už jen opláchnout, zvolte Vysoký lesk. Nejlepší možná kombinace.
  • Mytí vždy zajišťují dva programy, respektive 1,5: nejdříve Aktivní pěna, která naruší špínu na povrchu, a poté Mytí. Tomu věnujte maximální pozornost, celý povrch myjte postupně a pečlivě ze vzdálenosti 15 až 20 cm.

Další programy jsou kosmetické: Oplach obyčejnou vodou, Voskování horkým voskem a  Oplach s  příměsí „vysoký lesk“. Častou a  zbytečnou chybou je pomocí těchto programů domývat nečistoty na autě, kterých si všimnete. Raději se na  pár okamžiků vraťte k programu Mytí, a až bude auto čisté, pokračujte v oplachu.

Věděli jste, že…?
Ehrle je klasický německý výrobce myček s dlouholetou tradicí, vlastním vývojem a vlastní chemií. Pramáti téměř všech myček v ČR. Provozovatel v Dobřichovicích osobně garantuje výhradní používání chemie Ehrle a zachování všech procesů. Levnější chemie, snižování spotřeby plynu či nižší teplota vody nepřicházejí v úvahu.

Potřebujete se na  něco zeptat? Pište, nebo volejte.

Automyčka Ehrle Dobřichovice
Jiří Geissler, provozovatel
jiri.geissler@aukcredit.cz
605 231 332