Moderní autoservis FEMAT Radotín: Starost o vaše auto ve 21. století

Autorizovaný servis nejprodávanější značky automobilů u nás už dávno není jen omšelá dílna, hevery a sady nejrůznějšího nářadí. Dnes je to sofistikované pracoviště. Automobilky jdou s dobou, a tak jsou i servisní služby čím dál víc automatizované a digitalizované.

Jednou z  částí celého procesu, která se za  poslední roky výrazně změnila, je oprava vozu. Dnešní doba vyžaduje rozsáhlé softwarové opravy a datové updaty řídících jednotek. Mechanik je proto vybaven diagnostickým přístrojem a rozumí si s počítačem.

Tablet je dnes nedílnou součástí také u příjmu vozidla. Dříve zdlouhavé procesy, kde hrály hlavní roli papír a tužka, jsou dávno pryč. Kompletní informace o vozidle včetně fotek o jeho stavu jedním klikem přenášíme do  systému a  generujeme tak zakázku. Šetříme čas klientům a zkracujeme tím celkový průběh. Stejně to funguje i v odvětví poprodejních služeb.

Rychlejší je i propojení klienta, servisu a auta. Od roku 2017 jsou totiž všechny nové škodovky vybaveny pokročilou konektivitou (Škoda Connect). Auto tak může samo komunikovat se servisem a  v  případě potřeby (poruchy či kvůli pravidelnému servisu) informuje majitele vozu i  předem vybraný domovský autoservis. Skvělé, což?

Stejnou péči u  nás dostávají i  starší vozy značky Škoda. A pozor, už neplatí, že oprava v  autorizovaném servisu je dražší než ta v neautorizovaném! Možná tomu tak bylo v době, kdy auta byla konstrukčně jednoduchá. Ale dnes je situace zcela jiná. Také oprava staršího vozu vyžaduje přesné servisní postupy, speciální přípravky a  hardwarové i  softwarové vybavení, jinak řidič riskuje řadu problémů. Síť autorizovaných servisů Škoda vychází majitelům starších vozů výrazně vstříc zvýhodněnými cenami na originální díly i práci, například přes šekovou knížku Škoda plnou slev.

Velkou výhodou autorizovaného servisu je, že používá výhradně originální díly nebo díly a  technologie schválené výrobcem auta. Nemusíte se tak bát, že ve  voze budete mít levnou náhradu z  Číny, která vám udělá neplechu, a  vy v  konečné fázi zaplatíte více, než byste museli.

Jsme zpravidla vytíženi na  několik týdnů dopředu a  díky nejmodernějším technologiím a  školenému personálu šlape náš základní servis i  spousta doplňkových služeb jako hodinky. Vyzkoušejte ho i vy!

FEMAT Radotín s.r.o.
Vrážská 1562/24a, 153 00 Praha
Tel.: 242 406 324
www.femat.cz