Letní divadelní slavnosti a festivaly

Letní divadelní slavnosti a festivalyV oblasti Dolní Berounky a Podbrd se s příchodem a během léta můžeme těšit na spoustu zajímavých akcí z kultury.

Divadelní slavnosti v Dobřichovicích i Řevnicích nebo například  řadu open air hudebních festivalů, od Řevnic až po Beroun.

Protože se nám v redakčním mailu objevily informace o pěkné řádce kulturních událostí, rozhodli jsme se, že v červnu celé hlavní téma DOBNET Zpravodaje a články na iDobnet.cz věnujeme právě kultuře na Dolní Berounce a v jejím nejbližším okolí. A že je opravdu o čem psát.

Druhý víkend v červnu zve své příznivce i dětský soubor Notičky společně se skupinou Proměny do Lesního divadla v Řevnicích. Tam sehrají představení na motivy známého filmového muzikálu Ať žijí duchové!

Už jsme informovali o tom, koho do Řevnic přivedou festivaly Rockový slunovrat nebo tradiční Porta. V Dobřichovicích se zase připravují Svatojánské slavnosti, které nebudou pouze divadelní, ale i hudební.

A to jsme teprve na začátku léta. Už nyní se těším, že budeme přinášet informace o tom, jak kulturně na Dolní Berounce žijeme.

Doufám, že náš přehled vám pomůže zorientovat se v nabídce kultury, a staneme se tak vaší kulturní rukovětí.

Barbora Tesařová