Květen bude patřit pivním festivalům

Foto: archiv organizátorů Pivního festivalu Řevnice

ŘEVNICE, KARLŠTEJN – Pivní festivaly se budou letos konat v Řevnicích a v Karlštejně. Zatímco řevnický festival se koná 28. května od 11 hodin na náměstí Jiřího z Poděbrad již pošesté, v Karlštejně bude mít 14. května premiéru.

V Řevnicích se představí tradiční značky piv i nováčci, novinkou bude také stánek pořádající řevnické osvěžovny Františkovy lázně. Můžete se těšit třeba na Bad Flash, Čestmíra, Řeporyje, Strašáka, Trilobit, Všerad nebo na domácí Řevnice, nově přijede například Hákův pivovar z Mlékojed, radotínský Horymír, Muflon či Vagabund. Nebude chybět občerstvení z černošické Bollety a od domácích řezníků, akce se samozřejmě zúčastní řevnické restaurace a místní pivovar opět nabídne komentované prohlídky se sládkem. O hudební doprovod se postarají kapely Los Fotros a Ale Band.

Na Karlštejně se začíná v devět hodin prvními ochutnávkami piva, během dne přijde na řadu škola čepování, bednáři z Plzně nebo slavnostní naražení soudku Plzeňského Prazdroje, budou hrát kapely Realita, Green Day Prague Idiots a Botox.