Kde můžeme v našem regionu nakoupit?

lidlStručný přehled nákupních příležitostí v našem okolí.

PRODEJNA LIDL
V Lidlu pořídíme všechny základní potraviny včetně masa, zeleniny a pečiva, drogerii i některé další zboží, například oblečení, hračky nebo potřeby pro domácnost. „Prodejna Lidl v Letech u Dobřichovic byla otevřena v listopadu 2007. Na jaře letošního roku prošla modernizací, aby zákazníkům nabídla atraktivní a moderní nákupní prostředí.
Výběr lokality pro stavbu nové prodejny je vždy zásadní rozhodnutí, při kterém bereme ohled na různé faktory. Na stejném principu jsme vybírali i lokalitu v Letech, aby splňovala naše kritéria, včetně atraktivity oblasti,“ sdělila tisková mluvčí společnosti Lidl Jitka Vrbová.

PRODEJNA BILLA
Nová pobočka v Letech byla otevřena 25. dubna 2012, další prodejnu najdete také v Černošicích poblíž vlakového nádraží. A proč si společnost vybrala právě Lety? „Sázíme na to, že místní budou rádi chodit tam, kde byli zvyklí potraviny nakupovat,“ řekl generální ředitel společnosti Billa v České republice a na Slovensku Jaroslaw Szczypka. „Lety u Dobřichovic patří se zhruba 1 300 obyvateli mezi nejmenší lokality v republice, kde máme zastoupení,“ dodal Szczypka.
Podle něj byla prodejna v Letech upravena v nejnovějším designu společnosti Billa, který mají v ČR zatím zhruba pouze dvě desítky obchodů. Dominantou jsou ostrůvky s čerstvými potravinami a nižší a přehlednější regály. Prodejna také využívá úsporné technologie, například uzavíratelné chladicí a mrazicí boxy a skříně a úsporné osvětlení. Nové je i barevné provedení prodejny.

PRODEJNA TESCO EXPRES
Skoro šest let už můžete nakoupit v černošické prodejně Tesco Expres. Je umístěna na Vráži, kde skvěle zapadá do zdejšího prostoru. Uvnitř seženete veškeré základní potraviny i víno. „Všechny obchody Tesco Expres spojuje rychlá obsluha, zaměření na čerstvé potraviny a dlouhá otevírací doba. Obchod Tesco Expres je určen jak pro zákazníky, kteří v blízkosti obchodu bydlí a uvítají možnost každodenního nákupu základních potravin, tak pro ty, kteří v blízkosti obchodu pracují a přes den hledají možnost rychlého nákupu oběda, snacku či svačiny,“ píše se na webu společnosti Tesco.

PRODEJNA PENNY MARKET
V Černošicích zahájil Penny Market prodej v roce 2010 jako 323. prodejna v republice. Kromě standardního sortimentu nabízí také typické regionální výrobky.