Druhá polovina října je ve znamení ustavujících zasedání

Městský úřad v Dobřichovicích Ilustrační foto: Petra Stehlíková

DOLNÍ POBEROUNÍ – Druhá polovina října je v mnoha obcích v dolním Poberouní ve znamení složení slibů nově zvolených členů zastupitelstev a zvolení vedení obcí. První zasedání zastupitelstva města Dobřichovice svolal dosavadní starosta na úterý 18. října od 19 hodin do sálu MUDr. Františka Fürsta.

Veřejné zasedání zastupitelstva obce Lety se bude konat následující den, tedy 19. října od 19 hodin v jídelně tamní základní školy. O den později 20. října je plánované ustavující zasedání zastupitelstva Černošic pro volební období 2022 až 2026. Začne v 19 hodin v Kulturním sále na Vráži. V pátek 21. října v 17 hodin si pak zvolí své nové zástupce také ve Společenském domě v Zadní Třebani.

V Řevnicích, kde již vítězné uskupení Perspektiva pro město uzavřelo koaliční smlouvu s dalšími čtyřmi uskupeními, se ustavující zasedání zastupitelstva města uskuteční v pondělí 24. října od 19 hodin v 1. patře budovy Zámečku. Ve výše uvedených obcích se dle volebních výsledků neočekává obměna ve vedení radnic.