DOBNET raketově zrychluje, zákazníci mají komfortnější internet

Od 1. února DOBNET zvýšil rychlost připojení k internetu až na 150 Mbps. Skokové zrychlení se týká zákazníků připojených přes wi-fi i kabelem. „Reagujeme na stále vyšší nároky uživatelů i aplikací na rychlost připojení,“ říká šéf společnosti Michal Nešpor. „Současné i budoucí klienty jistě zajímá i to, že zrychlení nemá vliv na současné ceny tarifů.“ Přístup členů domácnosti s několika notebooky, tablety a telefony k práci, zábavě i ke studiu tak je mnohem komfortnější.

Zvýšení komfortu připojení v bytových domech, v nichž má DOBNET vlastní kabelové rozvody, je ještě výraznější. „U kabelového připojení nabízíme symetrickou rychlost pro download i upload, což ocení zejména hráči her a pracující z domova. Prémiový tarif Sokol na kabelu zrychluje až na 150/150 Mbps. Ani u kabelových tarifů se přitom cena nezmění,“ vyzdvihuje Nešpor.

Rychlost stoupá, ceny ne

Jak rychle tedy DOBNET běží? Wi-fi Želva si pospíší na 10/2 Mbps, Zajíc vyběhne rychlostí 50/10 Mbps a Puma 80/15 Mbps. Na kabelu se ze Želvy stává běžec 20/20 Mbps, Zajíc zrychluje na 80/80, Puma vystřelí 100/100 a již zmíněný Sokol sviští 150/150 Mbps.

Bezdrátový i kabelový tarif Želva, Zajíc a Puma přitom zůstávají na současných 290, 390 a 490 Kč za měsíc. Sokol bude i nadále stát 590 Kč za měsíc.

Vyššími rychlostmi DOBNET posílil své postavení mezi lokálními poskytovateli internetu a zůstává mezi jejich špičkou, podle některých měřítek je i lídrem. „To nás zavazuje a brzy přineseme našim zákazníkům další novinky,“ uzavírá Nešpor.