Dobiholky už řádí na palubovce, přijďte zafandit!

Foto: archiv týmu

Dobřichovické volejbalistky mají za sebou první utkání nové sezony. A zatím se jim daří! Zítra hrají na domácí palubovce s extraligovým brněnským týmem a budou potřebovat podporu.

“Dobiholky” letošní sezonu zahájily na tradičním volejbalovém turnaji v Dřevěnicích, kde se umístily na třetí pozici po semifinálové prohře s prvoligovým Hronovem.

Od půlky srpna pak pokračovaly kondiční přípravou, která se letos nuceně protáhla kvůli instalaci nové podlahy v domovské hale. Za sebou nyní mají první kolo Českého poháru, v němž hladce porazily druholigové týmy Turnova a Červeného Kostelce. V dalším kole, konkrétně v úterý 16. října, se proto utkají s extraligovým týmem Králova Pole Brno.

Ligovou soutěž sympatické sportovkyně úspěšně odstartovaly poslední zářijový víkend v Brně. V moravské metropoli vybojovaly pět bodů po výhrách 3:1 a 3:2. A první říjnový víkend pokřtily novou domácí palubovku dvěma výhrami nad Hradcem Králové 3:0 a 3:1

„Složení týmu je podobné jako loňský rok. Jestli si však můžeme troufnout mít stejné ambice na umístění, se ukáže až v průběhu soutěže. Těšíme se na každého, kdo přijde fandit nám či klukům na domácí palubovku!“ za TJ Sokol Dobřichovice s úsměvem všechny vyzývá Petra Kopecká.

(red)