Nenechte si ujít Dejvické divadlo v Řevnicích

Unikátní přírodní scéna, nenapodobitelná atmosféra… a Dejvické divadlo. O oblíbené Lesní slavnosti divadla, které se každoročně konají v přírodním amfiteátru v Řevnicích, publikum nepřijde ani v letošním roce! Na programu je deset představení, která se uskuteční od 17. do 27. srpna 2021.

Uměleckou produkci zajistí Dejvické divadlo, které je s Lesními slavnostmi divadla pevně spjato od samotných začátků, tedy od roku 2004.

Úvodní inscenací se stane oblíbený Ucpanej systém (17.–19. srpna). Samotné divadlo ho označuje za nejsprostší ve své historii. Jedná se o adaptaci povídek a scénáře Irvina Welshe Acid House v režii Michala Vajdičky. V roli Boha exceluje Ivan Trojan. Výrazný výkon podává i v dalším představení Elegance molekuly (20.–22. srpna), příběhu o silné vizi, předvídavosti, štěstí a odměně, která přišla příliš pozdě. Hra je vzhledem k současné situaci velmi aktuální. Hrají například Martin Myšička, Veronika Khek Kubařová či Pavel Šimčík. Režisérem je Petr Zelenka.

Ve dnech 23. a 24. srpna si přijdou na své mimo jiné fanoušci legendárních Rolling Stones. Ve hře Miroslava Krobota Brian se, jak název napovídá, vracíme k osudu kytaristy Briana Jonese, významné osobnosti raných „stounů“ a členovi takzvaného Klubu 27. Samozřejmě nechybí ani Mick, Keith a Charlie, stejně jako hrdinové Brianova tripového světa: Králíček, Oslík a Medvěd. V Brianovi hrají mimo jiné Jaroslav Plesl, David Novotný a Hynek Čermák.

Poslední inscenací na programu letošních Lesních slavností divadla je Vzkříšení (26. a 27. srpna) v režii Michala Vajdičky. Příběh o lásce a pochybnostech, pokud se skutečně stal tak, jak je popisován, je tím nejneuvěřitelnějším příběhem, jaký mohli jeho aktéři zažít… Role ztvárňují Jana Holcová, Hynek Čermák, Ivan Trojan a další.

„Pevně věříme, že Lesní slavnosti divadla i letos proběhnou stejně úspěšně jako loňský ročník, za dobrého počasí, úžasných výkonů herců a poklidné atmosféry,“ uvádějí organizátoři, kteří v těchto dnech spustili předprodej vstupenek. Zakoupíte je v Městském kulturním středisku v Řevnicích, v kanceláři společnosti MMC Praha, s. r. o., nebo elektronickém předprodeji na webu lesnidivadlo.cz. Jednotná cena pro všechna představení, která vždy začínají ve 20 hodin, je 450 korun.

Prostředí Lesního divadla v Řevnicích nabízí v kombinaci s programem Lesních slavností divadla jedinečný zážitek, za nímž se lidé pravidelně vracejí. O představení je vždy velký zájem. Festival pořádá společnost MMC Praha, s. r. o., za podpory firem OBO Betterman, Wago, ICZ, ALTRON, Elfis, SICK, Ptáček – velkoobchod, Barkotex.

Lesní Slavnosti Divadla 2021

 1. 8. 2021 DD / Irvine Welsh / UCPANEJ SYSTÉM
 2. 8. 2021 DD / Irvine Welsh / UCPANEJ SYSTÉM
 3. 8. 2021 DD / Irvine Welsh / UCPANEJ SYSTÉM
 4. 8. 2021 DD / Petr Zelenka / ELEGANCE MOLEKULY
 5. 8. 2021 DD / Petr Zelenka / ELEGANCE MOLEKULY
 6. 8. 2021 DD / Petr Zelenka / ELEGANCE MOLEKULY
 7. 8. 2021 DD / Miroslav Krobot / BRIAN
 8. 8. 2021 DD / Miroslav Krobot / BRIAN
 9. 8. 2021 DD / Daniel Doubt / VZKŘÍŠENÍ
 10. 8. 2021 DD / Daniel Doubt / VZKŘÍŠENÍ
 • začátky představení vždy od 20:00
 • cena vstupenky činí 450 Kč

www.lesnislavnosti.cz
 divadlovlese