Do dětských domovů i center již dorazily dárky

Náměstek hejtmana pro oblast financí Jiří Peřina obdaroval děti z Dětského domova a mateřské školy speciální Beroun.Foto: KÚSK
Náměstek hejtmana pro oblast financí Jiří Peřina obdaroval děti z Dětského domova a mateřské školy speciální Beroun. Foto: KÚSK

Radost dětem ze středočeských dětských domovů a center udělaly ještě před Vánoci balíky plné dárků, které jim předali hejtman Středočeského kraje Miloš Petera s doprovodem.

„Dárky pro děti jsme připravili ve spolupráci se společností Dinotoys. Celkem jsme dětem rozdali více než šest stovek nejrůznějších stolních her a hraček v celkové hodnotě téměř za 106 tisíc korun. Doufám, že hračky a hry děti potěšily a že díky nim prožily hezkou chvilku,“ řekl Miloš Petera.

Děti z téměř dvou desítek středočeských dětských domovů, speciálních školských zařízení a dětských center dostaly například oblíbená plastová nákladní auta značky Tatra, deskové hry Dostihy a sázky, GO a piškvorky, nejrůznější hry s Krtečkem, herní sety na pískoviště se Šmouly, Čtyřlístkem, pexesa a nejrůznější další zábavné hry a hračky.

Dle slov Petery letos balíky dárků dostaly všechny dětské domovy a dětská centra.

(red)