Černošice rozdaly dodatečnou novoroční nadílku

Foto: Aneta Procházková

Hokejistům Černošic vyšel vstup do druhé části krajské ligy na jedničku. Na zimním stadionu v Berouně si v úvodním letošním duelu poradili s Královým Dvorem, kterému uštědřili debakl 2:9.

Po třítýdenní přestávce se o uplynulém víkendu opět naplno rozjela krajská hokejová liga. Černošice k prvnímu utkání v novém roce zavítaly do nedalekého Berouna, kde je doma Králův Dvůr. Utkání nakonec dopadlo podle papírových předpokladů a hosté potvrdili roli favorita.

„Padaly krásné góly, z naší strany to byl rychlý a kvalitní hokej. Jediné, čím se předvedl soupeř, byl hráč s číslem 40, který zranil čtyři naše hráče. Jinak ale máme za sebou super start do druhé části sezony,“ těší černošické hokejisty, kteří se i tentokrát mohli spolehnout na tradičně výraznou diváckou podporu. Do Berouna je vyrazila podpořit asi třicítka fanoušků.

A jak to vypadá v tabulce? Týmu kouče Luďka Záhorského patří ve skupině „západ“ druhá příčka za suverénním lídrem z Mělníka, ve druhé skupině mají víc bodů jen Lvi z Benešova. Do konce základní části zbývá odehrát šest kol, v nichž čekají Černošice těžké souboje se sousedy v tabulce.

Jejich nejbližším soupeřem bude v sobotu 13. ledna Příbram, úvodní buly bude na černošickém zimáku vhozeno v 16.30 hodin. „Na domácí led se moc těšíme,“ hlásí samotní hráči. Přijďte podpořit svěřence kouče Záhorského i v závěrečných duelech základní části.

(ph)