Bavič Zdeněk Izer rozesměje řevnické kino

izer_foto2V úterý 16. června máte jedinečnou šanci poznat osobitý smysl pro humor Zdeňka Izera, který od 19:30 hodin vystoupí s celovečerním pořadem Furtluftdurch tour v řevnickém kině.
Jako vždy přijdou na řadu oblíbené parodie televizních pořadů, zábavných soutěží a imitování mnoha populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení obohatí nejrůznější veselé kostýmy a převleky, nově pak i zábavné projekce. Zdeněk Izer nebude na pódiu sám, doprovodí ho Šárka Vaňková, úspěšná zpěvačka z první řady soutěže SuperStar.

Vstupenky na představení lze již nyní zakoupit v Městském kulturním středisku Řevnice nebo v pokladně řevnického kina, případně na webu Kulturniportal.cz. Více informací naleznete na webu Zdenek-Izer.cz.

Co nám Zdeněk Izer prozradil ještě před představením:

izer_plakatJaké bylo vaše první vystoupení v životě?
Asi ve třech letech jsem stál u dřevěné skříně s vařečkou v ruce a dospělým jsem dělal předpověď počasí. Struktura dřeva totiž připomínala ony tlakové níže a výše. Všichni se smáli a já netušil proč.

Kdy jste v sobě objevil bavičské sklony?
Asi už u té skříně. Ve škole jsem pak platil za třídního šaška. Bavilo mě to.

Kdy jste si díky těmto sklonům vydělal první peníze?
Na jaře roku 1989 představením pro vojáky. 120 Kčs hrubého, 80 Kčs čistá ruka.

 Měl jste někdy trému? Při čem ji zažíváte?
Jasně, že ano. Mám ji před každým představením. Sice jen pár vteřin, ale pokaždé. A husté jsou přímé přenosy v televizi. Tam ty vteřiny naskakují.

Říká se, že nejsmutnější lidé jsou komici. Jaký jste v soukromí?
To si nemyslím. Ze zkušenosti vím, že ten, kdo dělá legraci, je veselý i mimo pódium. Možná jsou výjimky, ale neznám je.

Kdo má jednodušší život? Zpěvák, nebo bavič?
Asi zpěvák. Nazpívá hit a jezdí s ním do smrti. Kašpárci musí pořád sršet nápady. Jinak si lidé řeknou, že už je bavič nepobaví.

(red)