Přivítejte jaro na Slavnostech Morany

Tu nejkrásnější Moranu letos zvolíme v Dobřichovicích u lávky.  V hvězdné porotě usednou David Drábek, Ewa Farna, Renata Rychlá, Tomáš Bím a Petr Říha. Nejen oni zabaví celou rodinu.

Těšit se můžete na vystoupení JAZZ KVARTETU JIŘÍHO STIVÍNA, dětí z TANEČNÍHO STUDIA Dobřichovice, dámské vokální skupiny CABINET, HEJBLÍKOVIC s programem pro nejmenší, dětského sboru MIFUN, BÁRY VALENTOVÉ A JANA VLASÁKA s písněmi i dixielandové kapely TANGO JAZZ BAND.

Děti zabaví DÍLNIČKY, KOLOTOČ, JÍZDA NA KONÍCH, HASIČSKÁ TECHNIKA a MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ.

Výrobci tří nejkrásnějších Moran získají ORIGINÁLNÍ SOŠKY z dílny Radoslavy Vrabcové a věcné ceny. Autoři vítězné Morany (podle hlasování diváků) dostanou dort. Radost uděláme i divákům. Ze všech hlasujících vylosujeme jedno DÍTĚ a odměníme ho věcnými cenami. A k tomu ještě jednoho DOSPĚLÉHO, na nějž čeká LET BALONEM (v termínu dle domluvy).

Hvězdná porota bude ve složení: dramatik DAVID DRÁBEK, zpěvačka EWA FARNA, herečka RENATA RYCHLÁ, malíř TOMÁŠ BÍM a režisér DDS PETR ŘÍHA.

K večeru Morany zapálíme a hodíme do řeky jako symbol odcházející zimy a příchodu jara. Pokud bude hezky, vzlétnou balony.

>>> Jak vypadal 6. ročník slavností: Vítězná Morana je z Vonoklas


SOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJŠÍ MORANU stále běží! Pokud jste z regionu Dolní Berounka či blízkého okolí a máte chuť se zapojit, přihlaste se do 15. BŘEZNA. Ozvěte se na e-mail petra.stehlikova@dobnet.cz nebo zavolejte na 605 205 755.