Nabušený Rockový slunovrat: Dorazí Lola Marsh i Dubioza Kolektiv!

Lola Marsh Propagační foto: Samantha Annis

ŘEVNICE – Tahouny oblíbeného festivalu, který se koná 2. a 3. června v řevnickém Lesním divadle, se stávají umělci z trochu netradičních destinací.

Z Izraele dorazí kapela Lola Marsh v čele s éterickou zpěvačkou Yael Shoshanou Cohen a multiinstrumentalistou Gilem Landauem. O jejich oblíbenosti u nás svědčí mj. nedávný koncert v pražském klubu Roxy a nedají na ně dopustit ani slovenští sousedé, které Lola Marsh pravidelně okouzluje na festivalu Pohoda. 

Druhým tahounem je sedmičlenná formace Dubioza Kolektiv z Bosny a Hercegoviny, která na festivalu vystoupí už potřetí.

Na dvou pódiích se představí také na dvacet tuzemských i zahraničních kapel. Sekundovat jim budou němečtí Itchy a Green Frog Feet, kteří se žánrově pohybují v punkrockových vodách. 

Z českých luhů a hájů to rozjedou svérázní Hentai Corporation (thrash metal rock’n’roll), Cocotte Minute (rock/metal), Gaia Mesiah (rock/metal), Rest (hip-hop), N.O.H.A. (dnb/world music), John Wolfhooker (post h/c), Vojtaano (folk rap) a další. 

Vstupenky jsou k dispozici v síti GoOut a na webu rockovyslunovrat.cz za příjemných 790 Kč.

Nebo VSTUPENKY VYHRAJTE!

Odpovězte správně na vědomostní otázku + PŘIPIŠTE, PROČ PRÁVĚ VY BYSTE MĚL/A VYHRÁT. Tři soutěžící se správnou + nejkreativnější odpovědí odměníme dvěma lupeny. 

  • Jak se jmenuje crossoverová partička, ve které mají převahu tři české holky nad jedním australským klukem? 

Nápovědu najdete na webu rockovyslunovrat.cz. Odpovědi zasílejte na soutez@dobnet.cz do 20. května. Do názvu e-mailu napište „SOUTĚŽ – Rockový slunovrat“. Nezapomeňte na své celé jméno + telefonní číslo pro domluvu kvůli předávání lístků.