Dobřichovice poprvé padly, Lety už jsou první

Až v 7. kole poznal nováček okresního přeboru z Dobřichovic hořkost porážky. I tak ale zůstává v čele tabulky. Na prvním místě se vyhřívají už i fotbalisté FK Lety, kteří kralují I.B třídě.

Lety se v úvodu sezony potkaly s výtečnou formou. Ta vygradovala v utkání na půdě do té doby vedoucí Loděnice, kde tým hrajícího kouče Jaromíra Šmerdy vyhrál hladce 4:1. Hosté o zisku tří bodů rozhodli už v úvodní půlhodině, během které nasázely celku u Berouna hned tři branky.

Úspěšní byli Letovští také o uplynulém víkendu, kdy si doma v dalším těžkém duelu poradili s Hostomicemi 2:1. Čtvrtá výhra v řadě znamená, že se Lety vyhouply do čela skupiny E o bod před „béčko“ Dobříše. První místo budou příští víkend hájit na půdě Dobříče.

Vůbec první porážku v nové sezoně muselo skousnout hráči sousedních Dobřichovic. Nováček okresního přeboru padl 0:2 v Dolních Břežanech, to ovšem nemění nic na tom, že zůstává na prvním místě tabulky díky o skóre před Jinočany. Šestou porážku ze sedmi duelů schytaly Všenory a jsou nadále na předposledním místě.

Trápí se také Karlštejn. V berounském okresním přeboru zůstává jen stínem obávaného týmu z loňské sezony. Tápání mohli Karlštejnští utnout v domácím utkání s Chyňavou, ovšem poločasové vedení 3:1 neudrželi a prohráli 3:4. Nebodovali ani o tomto víkendu, ze Stašova odjeli s debaklem 0:5. Po sedmi kolech je Karlštejn s pouhými pěti body až jedenáctý.

O něco lépe jsou na tom fotbalisté Tetína, kteří po domácí remíze 2:2 s Osekem vybojovali plný počet bodů na půdě Broum. I tam to dlouho vypadalo na remízu, ale v poslední minutě strhnul vítězství na stranu hostujícího celku Michalík. Tetínští jsou s devíti body v tabulce přeboru devátí.