DOBNET: K internetu výrazně levnější volání z mobilu

DOBNET K internetu výrazně levnější volání z mobiluLidé v ČR platí mobilním operátorům jedny z nejvyšších cen v Evropě. Díky partnerství DOBNETu a občanského sdružení Červená myš může být vše jinak.

Občanské sdružení Červená myš.cz nabízí v rámci členství ve sdružení také SIM kartu, se kterou je možné telefonovat výrazně levněji. Mezi cíli tohoto sdružení patří mimo jiné shromažďování informací o slevových akcích, slevových portálech a nákupech za zvýhodněných podmínek obecně, a z tohoto důvodu potřebují členové mezi sebou aktivně komunikovat.

Protože občanské sdružení Červená myš.cz má zájem o nové členy, kteří jsou připojeni k Internetu prostřednictvím sítě DOBNET, byla uzavřena výše uvedená partnerská smlouva. Členové právě prostřednictvím internetu mohou vkládat na pro veřejnost uzavřený portál získané informace o slevách a slevových akcích.

Měsíční členský příspěvek činí 150,- Kč, a součástí je již aktivní SIM karta zdarma. Volání mezi členy sdružení je také zcela zdarma. Do sítě Vodafone mohou členové volat za 1,44 Kč za minutu, do ostatních sítí pak za 1,92 Kč za minutu, včetně DPH. Do sdružení je možné přenést zdarma v současné době používané mobilní číslo, které se při ukončení členství vrací zpět.

V rámci partnerství jsou servery sdružení Červená myš.cz přímo propojeny se sítí DOBNET, proto budou při přijímání nových členů výrazně upřednostněni uživatelé připojení do sítě DOBNET.

Pro případné zájemce o členství ve sdružení Červená myš.cz, kteří nejsou nyní připojeni do sítě DOBNET, nabízí sdružení DOBNET, o.s. zřízení kompletní přípojky za velmi výhodnou cenu 1.490,- Kč.

Protože výhod členství ve sdružení Červená myš.cz mohou využívat i rodinní příslušníci člena, je možné ve výjimečných případech získat pro člena další SIM karty.

Další informace o členství ve sdružení Červená myš.cz je možné získat v kanceláři sdružení DOBNET, o.s. v Dobřichovicích, Palackého 27, a to buď osobně, nebo telefonicky na čísle 277001111. Úřední hodiny jsou v pondělí a ve středu od 8 do 18 hodin, a v ostatních pracovních dnech od 8 do 12 hodin. Dotazy je možné zasílat také e-mailem na adresuinfo@dobnet.cz.

(mn)