Super, už Ti neunikne zajímavá zpráva

Děkujeme, že ses přihlásil k odběru článků z iDOBNET.cz, zpravodajského webu z okolí Dolní Berounky, Berounska, Příbramska a Podbrdska.

Pozor, do e-mailu Ti přišla zpráva, ve které najdeš potvrzovací tlačítko. Klikni, ať víme, že se přihlašuješ skutečně Ty. Tím bude přihlášení dokončené. Pokud nevidíš náš e-mail ve složce Doručená pošta, zřejmě spadl do složky Hromadná, Promoakce či jiné podobné složky. Mrkni tam. Možná ji najdeš i ve složce Spam. Náš e-mail přesuň do složky Doručená, tím zajistíš, že příště se ti náš e-mail nikam neschová.    

Každý týden Ti pošleme v pátek přehled zpráv z našeho webu. Budeš tak v obraze o dění v regionu.  Píšeme o běžných záležitostech veřejného života, o kultuře, sportu či krimi. Nabídneme tipy na výlety, články o školách, dětských organizacích i volnočasových spolcích. Pravidelné přinášíme praktické informace, články z poradny i rozhovory se zajímavými lidmi z regionu. Dozvíš se také, co se chystá za koncerty, zábavné akce a sportovní události.  A důležitá informace na konec: z odběru přehledu článků se můžeš kdykoliv odhlásit. 

Přejeme příjemné čtení. 

Tým redakce iDOBNETu