Cyklisté, na kola, soutěžní sezona je v plném proudu!

Ilustrační foto: archiv

DOLNÍ BEROUNKA, BRDY – Oblíbený seriál cyklistických MTB závodů Kolo pro život zavítá v červenci do našeho regionu hned dvakrát.

Trans Brdy S 211 je v plánu na 17. července od 9 hodin. Závod po brdských hřebenech má novou základnu v Dobříši. Vše je zde pěkně pohromadě: parkoviště, zázemí, dětské závody, start, cíl i doprovodný program. Těšit se můžete na novou maratonskou trasu dlouhou 90 km s bodováním do UCI i nezávodní Family jízdu. Pokud se chcete poměřit se zahraniční konkurencí, zvolte trasu A. Milovníci kratších tratí ocení béčko nebo céčko.

Bikemaraton Beroun Kooperativy vypukne o týden později, přesně 24. července. Úspěšná novinka minulé sezony je zpět v plné parádě! „Doporučujeme zakoupit startovné co nejdříve. Kvůli limitům na závodní trasy je možné, že kapacity budou rychle vyprodány,“ vyzývají organizátoři. Registrace na závodní trasy končí 18. července. Účastníci dětských a nezávodních jízd se mohou zapsat online i na místě. Přihlášky a podrobnosti najdete na webu kolopro.cz.