V dobřichovickém Jojo Gymu se v sobotu 2. února konal už čtvrtý ročník Jojo Cupu. Jde o soutěž v team gymu, tedy v moderní disciplíně s prvky sportovní gymnastiky a akrobacie.

Stejně jako v předchozích letech přijelo velké množství závodníků i fanoušků. V co nejlepší formě se v Dobřichovicích předvedlo na šest set závodníků z 21 oddílů napříč celou Českou republikou. Chlapci a děvčata soutěžili v akrobacii a na přeskoku s malou trampolínou. Šestičlenná družstva hodnotila odborná porota, která posuzovala kompozici, provedení a technickou obtížnost.

Závodníci se rozdělili do šesti kategorií podle věku. Družstva byla dívčí, chlapecká, nebo smíšená. Domácímu týmu Gym Dobřichovice se dařilo. Zvítězil v kategoriích 0 – mix a 1a (dívky). V kategorii 1B děvčata vybojovala stříbro pod názvem “Mimoni” a bronz jako “Karkulky”. Druhé místo braly i juniorky od Berounky. Na stupně vítězů se místní tým nedostal jen v kat. 2A, kdy skončil pátý a šestý.

Velmi dobře zvládnutý další ročník soutěže byl pro Jojo Gym pomyslným dárkem k jeho třetím narozeninám, které oslavil v pátek 1. února. Atmosféru z dobřichovické haly a výkony malých gymnastů a gymnastek si můžete prohlédnout v krátké reportáži DOBNET TV.