Řevnická ZUŠka zve na MIX festival

foto: wikimedia.org

foto: wikimedia.org

ZUŠka Řevnice srdečně zve na druhý ročník MIX festivalu a to 13. 6. v pátek od 16 do 21 hodin před budovou Zámečku. 

Partnerem akce je město Řevnice. Občerstvení po celý festival zajišťuje MLSNÝ BUDHA, Modrý domeček a Čajovna Cherubín.

Těšíme se na Vás, za ZUŠ Ivana Junková.

Kompletní program:

16.00 ZUŠ / VÝTVARKA

Vernisáž výstavy žákovských prací / Inspirace starými mistry, Enter Řevnice, prostorová a filmová tvorba / digitální fotografie / projekce / pedagogové Michaela Rizopulu, Blanka Lacigová, Ivana Junková, Kateřina Vrbová-Krutská, Jiří Milfait a Jan Slovenčík

Lázeňský orchestr / kytarová třída – Prokop Sodomka, Kateřina Fantová, Alžběta Maříková, Michal Sklenka, Antonín Mařík, Anna Tamchynová, Helena Tamchynová / pedagog Fratišek Běhounek

16.40 zahájení programu před zámečkem moderátorem akce a dalšími hosty

16.45 ZUŠ / TANEC

Čtvero ročních období / Antonio Vivaldi / choreografie Hana Rubková

Ester Carbochová, Jolana Hartmannová, Nela Hartmannová, Karolína Hrubá, Agáta Klimtová, Kamila Kolářová, Barbora Poláková, Valentýna Pralovszká, Julie Slovenčíková, Barbora Čaňová, Barbora Dušková, Adéla Jindrová, Barbora Kostlánová, Ema Kostlánová, Šárka Leinweberová, Eliška Masnerová, Lucie Rojíková, Lea Sofie Scholl, Věra Sklenková, Ludmila Váňová / pedagog Hana Rubková

17.00 ZUŠ / DIVADLO

Prolhaná Emily na motivy povídky Prolhaný Henry Mawdsley z knihy Sedm strašidelných příběhů od Briana Jacquese Emily – Agáta Klimtová, Nick – Julie Slovenčíková, Gabriel – Karolína Hrubá, žáci a ostatní role – Anežka Krutská, Jan Antl, Doubravka Chlaňová, Aneta Holomá, Barbora Čaňová, Klára Navrátilová, Alžběta Carbochová  / pedagog, scénář a režie Romana Šindlářová

17.15 ZUŠ / KONCERT

1. Leslie Searle / Evening song

Glen Miller / Chattanooga choo choo  Klarinetový kvartet – Tereza Součková, Kryštof Lorenc, Kamila Kubinová, Jonáš Flemr / pedagog Jan Pařík

2. Až na Sněžku s partou ježků / Emil Hradecký

Život je jen náhoda / Jaroslav Ježek     Gaudium – Štěpánka Sklenková, Barbora Kostlánová, Veronika Drechslerová, Antonie Nebřenská, Andrea Lacigová, Eliška Kirova a zpěv – Stella Stropková, Julie Slovenčíková, Šimon Tylk, Terezie Kovalová, Emily Bémová, Sára Galbavá, Adéla Fritzová / pedagog Kristina Němečková, Tereza Bystřická

3.  Míč / Jiří Suchý, Jiří Šlitr
Houpu houpu panenku / Sylvie Bodorová
Každý den
/ Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř Pěvecký sbor Mníšek – Marie Bartáková, Evelína Fialová, Meda Hrazdirová, Petra Kalbáčová, Klára Matoušková, Adam Muzikář, Věra Čurdová, Eliška Typlová, Vanesa Hlavatá, Amálie Amdouniová, Anna Petrů, Barbora Španělová  / pedagog Jitka Rosypalová

4. BomBarďák / Delfín

Josef Kainar / Míval jsem klobouk  – Kapela LES: Antonie Nebřenská, Alžběta Nebřenská, Julie Slovenčíková, Max Soljak, Michal Sklenka / kapelu vede Filip Nebřenský, kytarový doprovod Miroslav Fiedler

5. Monty Norman / James Bond Theme, Éric Serra / Golden Eye,  Thomas Newman / Skyfall

Terezie Kovalová – zpěv, Lucie Flemrová, Sebastian Habeš j. h. – housle, Barbora Kostlánová – flétna, Marie Paličková – klavír, Camilo Caller – violoncello, Filip Kovář –  bicí  / pedagog Hana Zemenová

6. Barvy/ Alexander Skutil / skladba napsaná pro naši školu – zahraje ORCHESTR ZUŠ / tanec – žákyně tanečního oboru ZUŠ

17.50 ZUŠ / SOUBOR

Kvítko / směs lidových písní  – Veronika Matějková, Barbora Cihlová, Alžběta Romová, Magdalena Romová, Petra Kalbáčová, Aneta Kalertová, Eva Matějková

Tanec / Richard Icha, Bořek Icha, Oldřich Květ, Prokop Španěl, Viktor Matoušek, Adéla Eretová, Emilie Fáměrová, Ludmila Kretschmerová, Sára Formánková, Klára Oušková

pedagog Ivana Bydžovská, Jarmila Matoušková

18.05 Sunrise quartet

Americký kvartet / Antonín Dvořák – 2 věty Milena Kolářová housle,

Kateřina Krejčová housle, Mojmír Kačírek viola, Anežka Pokorná violoncello

18.20  CANTO CARSO – smíšený pěvecký sbor / sbormistr Roman Michálek

18.35  ZUMBA – Aneta Kalertová, Natálie Kociánová, Laura Jelínková, Barbora Španělová, Evelína Fialová, Eliška Eretová, Kateřina Michalová a Lucie Marko / pedagog Jarmila Matoušková

18.40  ZUŠ / TANEC

Cheesecake / Louis Armstrong tanec Mníšek –  Kateřina Chadimová, Esther Mertová, Anna Havlíčková, Tereza Kudová, Zuzana Pokorná, Gabriela Stauchová,. Barbora Kroová, Tereza Typlová, Tereza Hýblerová, Alžběta Lacková, Josefina Kotoučová a Eliška Kalertová

When you are smiling/Larry Shay, Mark Fisher  zpěv –  Zuzana Valešová a Klára Matoušková

It dont mean a thing/ Duke Ellington zpěv – Zuzana Valešová, kytarový kvartet – Matěj Kůs, Matouš Hladovec, Šimon Fryček, Kateřina Chadimová

Sing sing sing/ Louis Prima  zpěv – Klára Matoušková a kytarový kvartet

Chattanooga choo choo/ Glen Miller  zpěv – Zuzana Valešová

Hit the road Jack / Nina Simones tanec Mníšek – Kateřina Chadimová, Esther Mertová, Anna Havlíčková, Tereza Kudová, Zuzana Pokorná, Gabriela Stauchová,. Barbora Kroová, Tereza Typlová, Tereza Hýblerová, Alžběta Lacková, Josefina Kotoučová a Eliška Kalertová

/ pedagog (celý blok) Jitka Rosypalová, Miroslav Fiedler a  Jarmila Matoušková

18.55 Astor Piazzolla / Hay una niňa en el alba, Oblivion, La fortezza del grande perch

Jitka Rosypalová / zpěv, Jan Pařík / klarinet, Magda Stodůlková / klavír

19.05 Divadelní studio / A. P. Čechov / Medvěd – Tomáš Horáček, Eliška Veselá, Stanislav Adam / režie Ivo Tamchyna   25 minut

19.30 NÁVRATY

Zpěvačka Jana Fučíková-Vaculíková / písně z alba Návraty a coververze ZAZ a Adelle / kapela / Ondřej Ekrt / kytara / Tom Drábek / housle / Jindra Marek / klávesy / Karel Singl / bicí

19.50 KONZERVATOŘ JAROSLAVA JEŽKA

Martin Kryštof  Quartet – klávesy, kytara, baskytara a bicí – instrumentální skladby z oboru soul-jazzu a funku, z let 60. -70.

20.20 VEPŘOVÉ KOMETY

Jakub Jelínek / hlavní zpěv, el. kytara / Jan Jelínek / bicí, zpěv / Jan Paukert/ basová kytara, zpěv / Jindřich Paukert / saxofon, klarinet, flétna, bg. Vocals / Matěj Drs / klávesy / Adam Weiss / el. kytara