Černošickým vstup do druhé poloviny základní části krajské ligy nevyšel. Nejprve prohráli na ledě v Neratovicích a o uplynulém víkendu vyšli bodově na prázdno také z duelu s vedoucím Mělníkem.

Utkání na ledě posledních Neratovic (nováčka soutěže) rozhodly přesilové hry. Černošice jich měly k dispozici hned několik, ovšem dokázaly využít jen tu úvodní dvojnásobnou, ke které jim pomohli domácí dvěma tresty za špatné střídání během úvodních 84 sekund hry.

Na úvodní trefu Romana Formánka ovšem letošní nováček krajské ligy dokázal odpovědět dvěma trefami. Svěřenci kouče Luďka Záhorského sice v úvodu závěrečné dvacetiminutovky srovnali gólem Jiřího Loskota, ovšem neratovičtí Buldoci dalšími dvěma brankami opět strhli skóre na svoji stranu. Černošičtí stačili 32 vteřin před koncem už pouze snížit. „Zbytečná ztráta bodů, zápas jsme si prohráli sami,“ láteřili po porážce 3:4.

httpv://youtu.be/dAnLmRylTkQ

Ještě před úvodním buly duelu s Mělníkem provoněly okolí černošického zimního stadionu zabijačkové pochoutky. Již počtvrté se zde konaly vepřové hody. Odpolední program završil právě zápas domácích s vítězem posledních dvou ročníků krajské ligy.

Mělník dorazil do Černošic v parádní formě, kterou vlastně jen potvrdil. Tahák 13. kola definitivně rozhodla až třetí třetina, kdy hosté dvěma slepenými góly odskočili na 4:1. V předposlední minutě pak svoji výhru pečetili ještě pátou trefou.

Černošice oba úvodní duely druhé poloviny základní části sice prohrály, ale v tabulce skupiny „západ“ jim i nadále patří třetí příčka. Mají o bod více než Příbram, na jejímž ledě odehrají tuto středu 6. prosince odložený zápas. V sobotu pak Černošice na svém ledě vyzvou Benešov.