Lety i Dobřichovice vítězí, Všenorům srazil vaz Kuka

Krajské i okresní fotbalové soutěže jsou v plném proudu, nezastavily se ani o uplynulém víkendu. Skvělou formu si drží Dobřichovice, v krajské I.B třídě se rovněž daří Letům.

Dobřichovičtí jsou nováčky okresního přeboru Prahy-západ a v pěti úvodních duelech neztratily ani bod.

Letům v tabulce skupiny E patří už čtvrtá příčka, na kterou se vyhouply po domácí výhře 2:0 nad Rožmitálem. Soupeře z Příbramska domácí skolili díky výbornému vstupu do zápasu, oba góly vstřelili v úvodních sedmnácti minutách. Postarali se o ně Čermák s Chalupou.

Příští víkend čeká mužstvo hrajícího kouče Jaromíra Šmerdy podle dosavadních výsledků jeden z nejtěžších možných soupeřů. Na hřišti vedoucí Loděnice budou Lety o další body usilovat v sobotu 30. září od 16 hodin.

Série bez ztráty pokračuje

Kdo zastaví rozjeté Dobřichovice? Takovou otázku si začínají pokládat nejen fanoušci, ale i hráči soupeřů v okresním přeboru. A není se co divit. Tým zatím vůbec nepřipomíná ustrašeného nováčka. Šlape jako dobře namazaný stroj, jeho sílu naposledy poznala Choteč, odkud si Dobřichovice odvezly výhru 5:2 a další tři body. Po pěti odehraných kolech tak dál vévodí tabulce bez ztráty bodu.

Na opačném pólu tabulky se naopak krčí Všenory. Bodové konto nerozšířily ani v domácím utkání s Rapidem Psáry, v jehož sestavě nechyběla největší hvězda Pavel Kuka. Bývalý reprezentant se zkušenostmi z německé bundesligy gólem z 89. minuty rozhodl o výhře hostů 3:2. Všenory tak dál zůstávají na předposlední 13. příčce.

V nepřesvědčivých výsledcích pokračuje v okresním přeboru na Berounsku také Karlštejn. Ve víkendovém utkání prohrál 1:3 na půdě hořovického „béčka“ a se ziskem pouhých pěti bodů mu patří po pěti úvodních kolech až 10. pozice.