Fotbal TJ Sokol Dobřichovice

Fotbal TJ Sokol DobřichoviceFotbalový oddíl TJ Sokol Dobřichovice se skládá ze čtyř mužstev hrajících mistrovské soutěže řízené FAČR.

A tým mužů odehrál krajský přebor v Krušovicích, B tým mužů vyhrál 4. třídu a postoupil do 3. třídy. Dorost působí v okresním přeboru dorostu a žáci startují v okresním přeboru starších žáků.  Tým A již během srpna rozehrál nový ročník. Zatím se střetl se třemi soupeři: doma porazil ČLU  Beroun 4 : 0, v Poděbradech místní Bohemii 4 : 2 a opět doma Tatran Sedlčany 4 : 1. Tím získal maximální počet  9 bodů a figuruje na pěkném 2. místě. Doma hraje vždy v neděli. 2. září zápasí v Semicích, 9. září od 17 hodin doma s Karbem Benátky a 15. září v Louňovicích. Tým  B má za sebou první úspěšné vystoupení. Vyhrál nad Zbuzany 2 : 1. Dorost a žáci zasáhnou do bojů až v září. Při této příležitosti bychom rádi oznámili, že do družstev mládeže hledáme další adepty se zájmem o fotbal.