Dorostenci začali hladkou výhrou a remízou

Po dvou úvodních zápasech v nové sezoně mají dorostenci FK Lety v tabulce I.A třídy čtyři body. Po hladkém vítězství nad Kročehlavy 5:1 si v dalším domácím utkání mladí fotbalisté připsali bod po remíze 1:1 s „béčkem“ SK Rakovník.

Proti Kročehlavům se nejvíc blýskl Alan Záhora, který nasázel hned tři góly. Ve 13. minutě otevřel skóre zápasu, krátce po zahájení druhého poločasu se trefil povedeným volejem a hattrick završil po hodině hry, kdy krásnou trefou z přímého kopu ze 30 metrů vymetl šibenici hostující branky.

O zbylé dvě trefy se postaral Jakub Hrdlička. Hosté dokázali v samotném závěru utkání skóre pouze zkorigovat.

Také v duelu s Rakovníkem šli dorostenci Letů brzy do vedení zásluhou Záhory. Tentokrát ovšem další branky nepřidali, navíc po změně stran sami inkasovali a získali jen bod.

O další body do tabulky bude tým trenéra Adama Ježka bojovat v sobotu, kdy se představí na hřišti týmu Novoměstský Kladno, který oba úvodní zápasy prohrál se skóre 1:16.