Třetí porážka. Černošice padly na ledě Popovic

Hokejisté Černošic museli o víkendu skousnout třetí porážku z posledních čtyř zápasů v této sezoně krajské ligy. V rámci 10. kola nestačili na Velké Popovice, kterým jejich ledě podlehli 2:5.

Tým kouče Luďka Záhorského prožívá po suverénním vstupu do sezony horší období. Po domácí porážce s Rakovníkem a destigólovém přídělu od Slaného si sice částečně spravil chuť výhrou nad mladým týmem Kutné Hory, ovšem o víkendu přišel další direkt ve Velkých Popovicích.

Černošice se držely ve hře díky trefám Dominika Šalamouna. Ten nejprve už v 6. minutě odpovídal na rychlý úvodní gól domácích a ve 33. minutě svou druhou brankou snižoval na 2:3 z pohledu Černošic. Vyrovnané utkání definitivně rozhodly až dvě branky domácího Slavoje do prázdné branky při power play hostujícího celku.

„Ani jsme tentokrát nedělali tolik chyb, góly, co jsme dostaly, byly spíše zbytečné. Je ale pravda, že nám chyběla střelba v takové míře, v jaké je zapotřebí. Dostali jsme další lekci, že samo to prostě nepůjde,“ řekl k prohranému utkání černošický útočník Dominik Šalamoun.

I přes třetí porážku v sezoně patří svěřencům kouče Záhorského v tabulce skupiny „západ“ s 18 body třetí příčka. Černošičtí mají navíc stále k dobru odložený duel v Příbrami. O další body budou usilovat v sobotu 18. listopadu, kdy od 16:30 na svém ledě vyzvou Pracovní zálohy Kladno.